حضور بانوین برای دومین بار در بازارچه خیریه رعد

حضور بانوین برای دومین بار در بازارچه خیریه رعد

رعد را اوایل دهه ۶۰ پایه‌گذاری شده است. هدف اولیه رعد که امروزه نیز همه به آن ایمان دارند؛ آموزش‌های رایگانِ فنی و حرفه ای تخصصی به توانیابان است تا آن‌ها در زندگی، استقلال فردی به دست بیاورند. رعد در این ۳۰ سال رشد کرده و هنوز در پی رشد است. رشدی که هدفی ندارد جز؛ بالا بردن حضور اجتماعی و موثر افراد دارای معلولیت در جامعه.  همياران رعد بازارچه‌هاي خيريه‌اي در اين مجتمع برگزار مي‌کنند. شما با حضور و خريدکردن از اين بازارچه‌ها مي‌توانيد ضمن رفع نياز خود از همراهان رعد باشيد.


۳۵ امین بازارچه رعد به مناسبت عید نوروز از تاریخ ۸ تا ۱۱ اسفند در شهرك غرب،  هرمزان،  پيروزان جنوبي،  پلاك ٧٤ برگزار می شود.

بانوین باز هم این شانس رو داشت که با حضور ۳  برند دست ساز خود، گلین، هنگ ات و زرنج از همراهان بازارچه رعد باشد.


برند هنگ ات


اگر بخوام راجع به Hangit صحبت کنم، با ایده پردازی همراه با یکی‌ از دوستام (که ممکنه در آینده نه چندان دوری دوباره باهم همکاری کنیم)، به یک حرف مشترک رسیدیم، اسم رو خودم انتخاب کردم و کار رو از همون کمپینگ شروع کردیم، البته که از بافتن بند عینک‌ها شروع شد. حدوداً ۱۰ الی‌ ۱۱ ماه بد از آن‌ مشارکت من تصمیم گرفتم که پی‌ Hangit رو بگیرم و با ساختن یک پیج اینستاگرم و جایگزین کردن مٌهره با نخ، یه مسیر جدیدی در کار خودم شروع كردم.
مهم‌ترین چیزی که شما بهتره راجع به Hangit بدونین اینه که از هر کاری که موجود هست، همون یک عدد خواهد بود و هیچکس مثل آن‌ رو نخواهد داشت. پس این مساوىِ با Hangit که شما انتخاب می‌کنین، مختص خودتون.

این ها تعریفی بود از زبان صفورا صادقیان پور، طراح بند عینک های هنگ ات.

بند عینک hangit را از سایت بانوین ببینید 

برند زرنج


الهام فاطميان بانوي جوان 28 ساله اي است كه مدرك خود را در رشته كارشناسي طراحي و ساخت جواهرات از دانشگاه سوره دريافت كرد. ايشان 6 سال است كه در زمينه ساخت جواهرات دست ساز فعاليت مي كند. علاقه الهام به خلق طرح هاي جديد و شخصي و هم چنين برند سازي، انگيزه اي بود كه به او تاب و توان پيشروي و حركت به سوي پيشرفت را مي بخشيد. او به تلفيق هنر و موضوعات مختلف و در نهايت طراحي و ساخت جواهرات در اين حوزه نيز بسيار علاقمند است.
الهام فاطميان بعد از كسب تجربه و شركت در كلاس هاي آموزشي و سپس به كار گيري تجربه و خلاقيت به دست آمده خود و نيز تركيب آن با هنر جواهر سازي، دست به ساخت برندي از جواهرات دست ساز با نام زرنج زد. در رابطه با معناي اين نام مي توان به اين مفهوم اشاره كرد كه هنرمند رنج میکشد تا زَر بسازد. او سعي داشت كه در طي ساخت اين محصولات، تركيب و تلفيق روح و احساس هنرمندانه را پيش بگيرد و با كمك آلياژها و سنگ هاي باكيفيت و روح بخش، وجه تمايز آثار خود با ساير هنرمندان را فراهم آورد.
زرنج در مسير پيشرفت خود با نتايجي نيز رو به رو شد. نتايجي شامل جلب اعتماد حداكثري نسبت به كيفيت و تحويل به موقعه كار، به دست آوردن دايره بزرگ دوستان آشنا به هنر و نوآوري در صفحات اجتماعي و هم چنين شركت و دعوت به همكاري براي حضور در نمايشگاه ها و فروشگاه هاي معتبر. لازم به ذكر است كه محصولات الهام فاطميان در نمايشگاه هاي معتبر سالانه داخلي و فروشگاه هاي شناخته شده در سطح شهر تهران و هم چنين از راه شبكه هاي اجتماعي به فروش مي رسد.
اين بانوي هنرمند تصميم دارد كه در آينده، گالري زرنج را افتتاح نموده و اين برند را توسعه بخشد. علاوه بر اين آموزش هنرجويان علاقمند به ساخت جواهرات براي فعاليت در زمينه كسب و كار شخصي را نيز مي توان به عنوان ديگر برنامه و هدف الهام فاطميان دانست.

از انگشتر طلا دست ساز زرنج دیدن فرمایید

برند گلین


ساخته های دستم تمام از درونم نشاَت گرفته. اصول و قاعده ی خاصی نمیشه براش در نظر گرفت حتی سبک خاصی هم نمیشه براش تعیین کرد. تمام از حال و هوای درونیم میاد شاید این همون ویژگی برتر محصولات گِلین باشه. به دور از قاعده و قانون و برگرفته از دل. تو یه جمله سفالگری عشق است!
اینم باید بگم که به خاطر علاقه ای که به طراحی داخلی و سرامیک داریم قصد داریم این 2 زمینه هنر رو ترکیب کنیم و با سرامیک وارد بازار کار دکوراسیون بشیم.

این ها هم تعاریفی از برند گلین از زبان طراح این برند.

تمامی محصولات برند گلین را در سایت بانوین ببینید
به اشتراک بگذارید