دست سازه های بتنی در خانه

دست سازه های بتنی در خانه

ساختن اجسام بتنی فرصت بسیار خوبی است برای تزیین خانه که بر خلاف تصورتان اجسام بتنی بسیار زیبا، جذاب و مفید هستند. شما را با 9 مدل از اجسام بتنی که برای دکوراسیون منزل استفاده می شود - از جاشمعی گرفته تا لامپ های رومیزی- آشنا می کنیم:

گلدان بتنی

دکوراسیون خانه هایمان مثل خود ما منحصر به فرد است. اگر همه مجبور بودیم در آپارتمان های یکسان و با یک سری استاندارد زندگی کنیم، خیلی وحشتناک و خسته کننده می شد. برای اینکه در منزلتان دکوراسیون خاص خودتان را مستقر کنید، به طور مثال می توانید اثاثیه خودتان را درست کنید مانند گلدان های بتنی که شما تنها به دو جسم پلاستیکی نیاز دارید تا آن را به شکل صحیحی درست کنید.

دست سازه بتنی

گلدان بتنی به شکل دست

زیبایی زیباترین گل ها در گلدان های ساده و زشت به خوبی نشان داده نمی شود. بنابراین، اگر یک گلدان خاص و زیبا مانند گلدان های بتنی به شکل دست برای گل ها داشته باشید تصمیم می گیرید یک باغچه شخصی زیبا برای خودتان درست کنید. فقط امتحان کنید و ببینید که چگونه این گلدان ها دوستانتان را حیرت زده می کنند.

گلدان به شکل حوله دستی، نگه دارنده عکس، جاشمعی به شکل گل رز

بتن فقط برای دیوار و سقف و ستون نیست، وقتی نوبت به ساخت اجسام دکوری با بتن می رسد، طیف وسیعی از اجسام دکوری بتنی وجود خواهد داشت که می توان از بین آنها گلچین کرد. ایده ی اجسام دکوری بتنی نه تنها به خودی خود باعث زیباتر شدن منزل می شود بلکه همین ساخت این اجسام پر از سرگرمی و چالش جذاب است.

دکوراسیون بتنی

سه پایه بتنی

ساختن سه پایه یا کنار میزی وقت زیادی از شما نخواهد گرفت، تنها چیزی که نیاز دارید یک سطل، سه عدد میله چوبی و بتن است. به نظر شما کار آسانی است؟ خیر، اما کاری بسیار ساده است. در واقع، تنها کار زمان بر ساخت این محصول صبر کردن برای خشک شدن بتن است.

گلدان بتنی معلق، چراغ رومیزی، جامدادی رومیزی

بعد از تمام شدن ماست، با ظرف آن چه می کنید؟ احتمالا سرنوشتش در سطل زباله است. اما صبر کنید، شاید یک کاری بتوان با آن کرد. هر ظرف استوانه ای می تواند در ساخت اجسام دکوری خیلی مثمر ثمر باشند. در عکس زیر سه مدل از این ایده های خلاقانه را مشاهده می کنید

دست سازه بتنی

این دست سازه ها بسیار سرگرم کننده برای افراد مبتدی است. از طرفی، کارهای مختلف دیگری نیز می توانید با بتن انجام دهید. در مقالات بعدی در مورد دیگر دست سازه های بتنی برای دکوراسیون منزل صحبت می کنیم.

به اشتراک بگذارید