کارگاه آموزشی طراحی پوستر "مُدِ ایرانی" در آستانه جشنواره مد و لباس فجر

کارگاه آموزشی طراحی پوستر "مُدِ ایرانی" در آستانه جشنواره مد و لباس فجر

به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره مد و لباس فجر، کارگاه آموزشی سه روزه طراحی پوستر "مُدِ ایرانی" به همت کارخانجات پوستر و با حمایت بنیاد ملی مد و لباس در محل برج آزادی برگزار خواهد شد.

ورکشاپ پوستر "حمایت از مُدِ داخلی" در آستانه جشنواره مد و لباس فجر از 24 تا 26 بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ زیر نظر محمد اردلانی در برج آزادی برگزار می شود.

علاقه مندان برای حضور رایگان در این کارگاه عملی، باید پنج نمونه از پوسترهای خود با هر موضوعی را درقطع ۵۰۰ در ۷۰۰ پیکسل با فرمت JPG، به همراه بیوگرافی و اطلاعات تماس، تا تاریخ شنبه 21 بهمن ماه به پست الکترونیک کارگاه به نشانی (Posters.Workshop@gmail.com) ارسال کنند.

با توجه به فضای کارگاه، حداکثر ۱۵ نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد که همراه داشتن لپ‌تاپ برایشان الزامی است.

آثار برتر طراحی شده در این کارگاه، ضمن نمایش در جشنواره فجر، برای نیازهای بصری برگزارکننده در قالب کتاب، بیلبورد، پوستر، موشن گرافیک، کارت، بروشور، لباس، تمبر، شبکه های اجتماعی و … با رعایت مالکیت معنوی، استفاده خواهد شد.

محمد اردلانی عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک است و سرپرستی ده‌ها ورک شاپ گرافیک در مراکز دانشگاهی، فرهنگی و هنری کشور و همچنین کسب مقام برتر نخستین جشنواره تجسمی تهران، ششمین جشنواره بین‌المللی تایپوگرافی اسماء‌الحسنی، نامزدی دریافت نشان جوان تجسمی کشور، داوری در جشنواره‌ها و مسابقات بین‌المللی، حضور و تقدیر در ده‌ها رویداد در کشورهای ایران، لهستان، آمریکا، اوکراین، اسپانیا، چین، ایتالیا، فرانسه، اتریش، کره جنوبی، مکزیک، هلند، فنلاند و... را در کارنامه هنری خود دارد.

منبع: honaronline.irبه اشتراک بگذارید