15 پیشنهاد برای اینکه بدون آرایش نیز زیبا باشیم !!!

15 پیشنهاد برای اینکه بدون آرایش نیز زیبا باشیم !!!

آرایش کردن بسیار لذت بخش است و باعث می شود احساس خوبی داشته باشیم. با این حال اگر به آرایش کردن عادت کرده باشیم بدون آرایش احساس خوبی نخواهیم داشت .در حالیکه می توانیم بدون آرایش کردن نیز زیبا باشیم و احساس خوبی داشته باشیم .15 پیشنهاد برای اینکه بدون آرایش نیز زیبا باشیم !

تکنولوژی؛ هیولای ویرانگر توانایی‎های ذهنی انسان

تکنولوژی؛ هیولای ویرانگر توانایی‎های ذهنی انسان

گجت ها به جزء جدایی ناپذیر زندگی ما تبدیل شده اند. بسیاری از ما شیفته ی این وسایل هستیم و نمی توانیم زندگی خود را بدون آن ها تصور کنیم. به نظر می رسد گجت ها زندگی را برایمان آسان تر کرده اند و به ما کمک می کنند زندگی هوشمندانه تری داشته باشیم، اما در حقیقت اینطور نیست!

با این عادات غذایی سالم، در هر زمان انرژی خود را بالا ببرید

با این عادات غذایی سالم، در هر زمان انرژی خود را بالا ببرید

همه ی ما به دنبال آن هستیم تا با مصرف مواد مغذی سلامتی بدن خود را حفظ کنیم. در این میان مواد غذایی ای وجود دارند که می توانند به ما کمک کنند انرژی از دست رفته ی خود را دوباره کسب کنیم. برای این کار سراغ مکمل ها و روش های غیر طبیعی نروید، همه ی چیزهایی که نیاز دارید در آشپزخانه ی شما وجود دارد.

گیاهان خاص آپارتمانی،11 گیاه کمیاب با نگهداری‌ آسان!

گیاهان خاص آپارتمانی،11 گیاه کمیاب با نگهداری‌ آسان!

چند وقتی می‌شد که به دنبال یک گیاه خاص به باغ‌های گل سر می‌زدم، اما آن چیزی که می‌خواستم را پیدا نمی‌کردم. دنبال یک گیاه متفاوت می‌گشتم. چطور بگویم؛ چیزی که کمیاب باشد و کلکسیون گیاهان دلبر مرا تکمیل کند. حتما خیلی از شما نیز مثل من زیبایی‌های گل‌های آپارتمانی رایج برایتان عادی شده است. اگر این‌طور است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید مطمئنم گیاه موردعلاقه خودتان را پیدا می‌کنید!

کدام مواد غذایی را هرگز نباید پیش از خواب خورد؟

کدام مواد غذایی را هرگز نباید پیش از خواب خورد؟

گاهی گرسنگی و گاهی هم هوس های شبانه درست پیش از خواب ما را به آشپزخانه می کشند. اگرچه خوابیدن با وجود احساس گرسنگی خواب ما را دچار اختلال می کند اما باید توجه داشته باشیم که همه ی مواد غذایی هم برای زمان پیش از خواب مناسب نیستند. در حقیقت با مصرف بعضی مواد غذایی گرسنگی یا هوس خود را رفع می کنید اما آن ها خواب راحت را از شما می گیرند.

زمان مناسب برای مصرف مواد غذایی مختلف

زمان مناسب برای مصرف مواد غذایی مختلف

آیا تا به حال به اهمیت این که چه چیزی را چه وقتی بخورید و بهترین زمان برای خوردن مواد غذایی مختلف چیست فکر کرده‌اید؟ خوردن مواد غذایی مناسب در زمانی مناسب از شبانه روز کمک می‌کند حداکثر فایده را از خوردن غذاها و خوراکی‌ها ببرید. برای این که بدن و مغز شما به بهترین و درست‌ترین شکل عمل کنند، صاحب خلق و خوی متعادل‌تری باشید و هنگام انجام هر فعالیتی بیشترین بازده را داشته باشید و در موقعیت‌های مختلف اجتماعی واکنش و عملکرد درستی داشته باشید باید مواد غذایی را در زمان مناسب کنید.

ادبیات درمانی؛ بنویس و بخوان تا حالت بهتر شود!

ادبیات درمانی؛ بنویس و بخوان تا حالت بهتر شود!

این تجربه را بسیاری از ما داریم. وقتی عصبی هستیم، تحت فشار قرار داریم، درگیر پروسه‌های طاقت‌فرسایی مانند خواندن برای کنکور یا درس‌های پایان ترم دانشگاه هستیم، کار خسته کننده روزمره‌ای داریم که خروجی‌اش هم کفاف زندگی را نمی‌دهد، در چندین جبهه زندگی می‌جنگیم ولی هیچ‌چیز آن‌طوری که دوست داریم یا تصور می‌کنیم پیش نمی‌رود و حتا بالاتر از همه این‌ها، افسرده هستیم یا از مشکلات روحی روانی رنج می‌بریم که شاید هم خودمان بی‌اطلاع هستیم؛ به سراغ ادبیات می‌رویم. راز این تمایل چیست؟ آیا ادبیات خاصیت درمان‌گری و بهبودبخشی دارد؟ آیا رویابافی و داستان‌سرایی ما را از دنیای واقعی به دنیایی تخیلی پرتاب می‌کند که در آن‌جا قادر به انجام هرکاری یا تغییر هر کس و چیزی را داریم؟ آیا ما را به فکر کردن و آشنا شدن با دنیاهای دیگر سوق می‌دهد که در نتیجه‌اش از زیر فشار دنیای واقعی خلاص می‌شویم؟ این سوال‌ها سال‌های سال مطرح بودند و چندین دهه ذهن روان‌شناسان را به خود مشغول کردند تا بالاخره جواب‌هایی علمی برایشان پیدا شد.

زندگانی جین گودال

زندگانی جین گودال

جین گودال در کتاب مشهورش به نام «در سایه‌ی انسان» نوشت بله انسان بدون شک بر شامپانزه مسلط شده است بااین‌همه، شامپانزه برای درک گذشته انسان، موجودی بسیار بااهمیت اوست. او قادر است مسائل بسیار پیچیده را حل کند، می‌توان اشیائی را بکار ببرد یا خود آن‌ها را برای مصارف مختلف بسازد. ساختار اجتماعی و روش‌های ارتباطی شامپانزه با همنوعانش بسیار دقیق و استادانه است. او نخستین طلیعه‌ی خودآگاهی را از خود بروز می‌دهد. چه کسی می‌داند شامپانزه در چهل میلیون سال بعدازاین چگونه موجود خواهد بود؟ این به همه‌ی انسان‌ها بستگی دارد که به آن‌ها اجازه‌ی زیستن بدهیم یعنی مانع شانس رشد کردن آن‌ها نشویم.

کیفیت زندگی مان را با عرقیات گیاهی افزایش دهیم

کیفیت زندگی مان را با عرقیات گیاهی افزایش دهیم

اگر دلتان می‌خواهد بدانید عرقیات گیاهی چطور تهیه می‌شوند، چه خواصی دارند، چه نکاتی را باید در مصرفشان رعایت کرد، برای تقویت هر یک از اعضای بدنمان کدام عرقیات گیاهی را مصرف کنیم و برای دریافت چند روش ساده مصرف روزانه عرقیات گیاهی، با ما همراه باشید.