آموزش ساخت زیرلیوانی سیمانی با طرح برگ

آموزش ساخت زیرلیوانی سیمانی با طرح برگ

ساخت وسایل تزیینی با سیمان ایده ای است که چندان جذاب به نظر نمی رسد اما اگر روش درست برای قالب گیری انتخاب بشود، نتایج بسیار متفاوت و زیبایی خواهد داشت. در این ساختنی به شما یاد می دهیم چطور با سیمان زیرلیوانی بسازید. این زیرلیوانی سیمانی با طرح برگ ساخته می شود و تقریبا مجانی برایتان تمام خواهد شد. البته اگر در خانه تان قاب CD و کمی رنگ داشته باشید

سبد کاغذی مخصوص مهمانی و جشن تولد بسازید

سبد کاغذی مخصوص مهمانی و جشن تولد بسازید

در این وبلاگ یاد می گیرید چطور با کمک اصول ساده اوریگامی، یک کاغذ مربعی را به سبد کاغذی تبدیل کنید. این سبدهای کاغذی کوچک کاربردهای زیادی دارند. مثلا می توانید در مهمانی ها آنها را پر خوراکی کنید و از سقف آویزان کنید. یا آنها را در سایز کوچک بسازید و شیرینی و دسر را داخل آنها سرو کنید. ساخت هر سبد کاغذی فقط دو تا سه دقیقه طول می کشد و اصلا هم سخت یا گیج کننده نیست.

سنگ ماه تولد، گردنبندهای خاص برای خودتان  بسازید!

سنگ ماه تولد، گردنبندهای خاص برای خودتان بسازید!

سنگ ماه تولدتان را می شناسید؟ از تاثیرات مثبت سنگ های ماه تولد مطلع هستید؟ اگر پاسختان بله است و به دنبال راهی می گردید تا سنگ ماه تولدتان را همه جا با خود به همراه داشته باشید؛ با ما همراه باشید! قرار است به شما آموزش دهیم چطور یک آویز یا گردنبند خاص با سنگ ماه تولدتان بسازید.

 آموزش ساخت بند عینک فانتزی

آموزش ساخت بند عینک فانتزی

وقتی دائما عینک مخصوص مطالعه ی خود را به چشم می زنید و آن را در می آورید خیلی راحت ممکن است آن را جایی بگذارید و یادتان برود. این موضوع در مورد عینک های آفتابی هم صدق می کند. اگر عینک های آفتابی بسیاری را گم کرده اید، می توانید از بند عینک استفاده کنید. شما به راحتی می توانید این بند ضروری را در خانه با هر مدلی که به سبک و سلیقه ی شما بخورد درست کنید. برای این کار آموزش آسان ما را دنبال کنید.

آموزش ساخت گلدان بتنی با بطری پلاستیکی

آموزش ساخت گلدان بتنی با بطری پلاستیکی

در این مطلب سعی داریم نحوه و چگونگی ساخت گلدان بتنی را به شما بیاموزیم. در واقع به کمک مخلوط پودر سیمان سفید، ماسه و آب و همچنین قالب گیری با یک بطری پلاستیکی یا شیشه ای می توان گلدان های زیبایی را ساخت. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان است.

آموزش ساخت مهر فلزی مخصوص با میخ های کهنه و بدون استفاده

آموزش ساخت مهر فلزی مخصوص با میخ های کهنه و بدون استفاده

اهل کارهای هنری مثل چرم دوزی، نجاری یا کاردستی هستید و دوست دارید آثارتان را امضا کنید؟ برای محصولات خانگی تان نیاز به ثبت لوگو دارید اما نمی خواهید برای ساخت مهر هزینه کنید؟ با ساختنی همراه باشید و ساخت مهر فلزی با میخ های کهنه را یاد بگیرید. ساخت این مهرهای فلزی بسیار ساده است و می توانید آنها را با هر طرحی بسازید. از این مهرها می توانید روی چرم، چوب، پارچه، فوم و … استفاده کنید.

نحوه ساخت صابون معطر خانگی

نحوه ساخت صابون معطر خانگی

صابون خانگی هم قیمت ارزانی دارد و هم افزودنی های غیر مجاز در آن نیست. در نتیجه شما مطمین خواهید بود که به پوست تان آسیب نمیرسد. در این بخش از مجله بانوین طرز ساخت صابون خانگی اسطوخودوس را برای شما آماده کرده ایم.

چاپ روی پارچه با وایتکس ؛سریع، آسان و به صرفه

چاپ روی پارچه با وایتکس ؛سریع، آسان و به صرفه

نقاشی و چاپ روی پارچه روش های مختلفی دارد؛ از استنسیل و موم سویا بگیرید تا فلزات زنگ خورده. وایتکس هم یکی ابزارهای چاپ روی پارچه است که قابلیت های بسیار متنوعی دارد. مثلا می توانید از استنسیل برای نقاشی با وایتکسایت استفاده کنید یا چاپ روی پارچه با وایتکس را انتخاب کنید. در این ساختنی آموزش چاپ روی پارچه با وایتکس را یاد می گیرید.

آموزش ساخت هات پک یا کیسه گرم کننده با وسایل ساده و ارزان

آموزش ساخت هات پک یا کیسه گرم کننده با وسایل ساده و ارزان

فرقی نمی کند کجا، چطور یا چقدر سالم زندگی می کنید؛ حتما دردهای عضلانی را تجربه کرده اید. برای کسانی که اهل قرص و دارو نیستند و همیشه دنبال راه های طبیعی برای رفع درد و گرفتگی می گردند، هات پک یکی از اولین گزینه های است که به ذهن می آید. در این ساختنی وبلاگ ساخت هات پک یا همان کیسه گرم کننده را یاد می گیرید؛ آن هم با وسایلی که در هر خانه ای پیدا می شود.