حضور بانوین در بازارچه خیریه رعد

حضور بانوین در بازارچه خیریه رعد

از کارهای خوبی که خیریه رعد انجام می دهد اقدام به برگذاری بازارچه های خیریه است در زمان های متفاوت و به مناسبت های مختلف است. نزدیک ترین این بازارچه ها در تاریخ 28آذرما آغاز و تا اوایل دیماه ادامه دارد که در این بازار می توان شیرینی‌جات محلی و خانگی، گل، شمع، زیورآلات، پوشاک، کیف و کفش، وسایل بهداشتی - آرایشی و لوازم خانگی را از جانب حامیان و شرکت کنندگان در این بازارچه خریداری کرد.

بادکنک ها !

بادکنک ها !

همهٔ ما و فرزندانمون دوران کودکیِ خود را با شوق و ذوق برای بادکنک گذروندیم. حتی خیلیامون که بزرگ شدیم برای تولدِ دوستانمون، کنار کادو تولد یکی‌ دو تا بادکنک میخریم و می‌بریم. می‌شه گفت هیچ جشنی بدون بادکنک کامل نیست.

دیابت چیست؟

دیابت چیست؟

دیابت یک بیماری است که وقتی گلوکز خون بیش از حد است، اتفاق می افتد. قند خون منبع اصلی انرژی شماست و از مواد غذایی که می خورید می آید. انسولین ، یک هورمون ساخته شده توسط پانکراس ، کمک می کند قند از مواد غذایی به سلول ها وارد می شود تبدیل به انرژی شود . گاهی اوقات بدن شما به اندازه کافی انسولین تولید نمی کند یا از انسولین به خوبی استفاده نمی کند. گلوکز سپس در خون شما قرار می گیرد و به سلول های شما نمی رسد. با گذشت زمان، داشتن گلوکز بیش از حد در خون شما می تواند مشکلات سلامتی ایجاد کند . اگر چه دیابت هیچ درمان ندارد، شما می توانید اقدامات خود را برای مدیریت دیابت خود و سالم نگه دارید. گاهی اوقات مردم دیابت را "لمس شکر" یا "دیابت مرزی" می نامند. این شرایط نشان می دهد که فرد واقعا دیابت ندارد

فرهنگ های محلی

فرهنگ های محلی

شکل گیری یک قومیت و فرهنگ روند پیچیده ایه که در مسیر تکامل چیزهایی بیشتری به خودش اضافه می کنه چیزهایی که برگرفته از محیط جغرافیایی , اعتقادات , عقاید , روحیات, سلایق و ارتباطات و تاثیر پذیری اونها از سایر اقوامه. از جمله نمود های یک قوم وجود فرهنگیه که حاصل همزیستی سالیان دراز اونهاست مثل عرفها, اخلاقیات, قوانین, رقص, موسیقی ,خوراک , معماری , پوشاک و در نهایت پیچیده ترین نماد فرهنگی که شکل گیری زبانه, خیلی از اقوام وجود دارند که زبان خاص خودشونو ندارند و همچنان یک قومیت مستقل هستند ولی فرهنگی که به زبان خاص خودش می رسه نشان از غنا ,عمق و قدمت فرهنگش داره که تونسته به چنین مرحله ای برسه . حالا ما تو کشورمون کلی از اقوامی که زبون های خاص خودشونو دارند داریم و این نشون از اصالت و غنای کشورماست که سالها چنین مردم اصیلی رو تو دل خودش پرورش داده.

اوریگامی

اوریگامی

همه ی ما تو بچگیمون حتما موشکای کاغذی ساختیم. اونا ساده ترین اوریگامی‎ هایی بودن که ما حداقل یه بار تجربشون کردیم. هنر درست کردن اشکال مختلف با تا کردن کاغذ و اوریگامی. می گن کلمه ی Origami از دو کلمه ori و gami تشکیل شده ، که ori به معنای تا کردن و gami به معنی کاغذه.

چطوری روی انجام کارامون تمرکز لازم رو داشته باشیم؟

چطوری روی انجام کارامون تمرکز لازم رو داشته باشیم؟

برای همه ما پیش اومده که هزار تا کار داریم اما همچنان سرمون تو اینستاگرام و تلگرامه ! تا میایم تمرکز کنیم ذهنمون میره یه جای دیگه و به خودمون میایم میبینیم ساعت ها رفته و هیچ کاری نکردیم . این مقاله به ما کمک میکنه تا یاد بگیریم چطوری روی انجام کارامون متمرکز باشیم.

یازده مد پاییزی زنان 2017

یازده مد پاییزی زنان 2017

پاییز تغییرات هیجان انگیزی همراه خود دارد. پایین آمدن دما، میوه‌های جدید، محصولات تکنولوژی جدید و البته مٔد. پلیورهای نرم و لطیف، بوت‌های چرم و ... اینها چیزهایی است که در مغازه‌ها می‎بینیم ولی‌ با توجه به هفته‌ی مٔد که در شهر‌های نیویورک، پاریس، میلان و لندن برگزار شد، بهتر است کمی‌ بیشتر به کمد لباس خود فکر کنیم.