روش‌های تمیز کردن مخلوط کن

روش‌های تمیز کردن مخلوط کن

مخلوط کن برقی یکی از وسایل پرکاربرد در هر آشپزخانه‌ است که اغلب افراد از آن استفاده می‌کنند. پس با تمیزکردن مخلوط کن از این وسیله پرکاربرد محافظت کنید. در اینجا روش‌ صحیح تمیز کردن مخلوط کن به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می‌شود.

از مضرات مصرف نوشابه‎های رژیمی چه می‎دانید؟

از مضرات مصرف نوشابه‎های رژیمی چه می‎دانید؟

همه ی ما از مضرات مصرف نوشابه های گازدار برای سلامتی آگاه هستیم و بسیاری از ما نوشابه های رژیمی را جایگزین آن ها کرده ایم چرا که تصور می کنیم این نوشابه ها سالم تر هستند و قند کمتری دارند. اما دلایل مختلفی وجود دارد که نوشابه های رژیمی هم بر سلامت بدن اثری منفی دارند.

آموزش ساخت هات پک یا کیسه گرم کننده با وسایل ساده و ارزان

آموزش ساخت هات پک یا کیسه گرم کننده با وسایل ساده و ارزان

فرقی نمی کند کجا، چطور یا چقدر سالم زندگی می کنید؛ حتما دردهای عضلانی را تجربه کرده اید. برای کسانی که اهل قرص و دارو نیستند و همیشه دنبال راه های طبیعی برای رفع درد و گرفتگی می گردند، هات پک یکی از اولین گزینه های است که به ذهن می آید. در این ساختنی وبلاگ ساخت هات پک یا همان کیسه گرم کننده را یاد می گیرید؛ آن هم با وسایلی که در هر خانه ای پیدا می شود.

کدام رنگ‌ها را برای مصاحبه کاری بپوشیم؟

کدام رنگ‌ها را برای مصاحبه کاری بپوشیم؟

در بازار کار امروز که شرکت ها برای یک موقعیت شغلی با ده ها یا حتی صدها نفر مصاحبه می کنند، تاثیر اولیه ای که روی مصاحبه کننده می‌گذارید، اهمیت زیادی دارد. برای یک مصاحبه کاری باید به همه چیز توجه کنید. از آنچه می‌پوشید گرفته تا لحن صحبت کردن و زبان بدن، همگی تاثیر گذارند. وقتی وارد اتاق مصاحبه می ‌شوید قبل از هر چیز، ظاهر و پوشش‌تان شما را به دیگران معرفی می‌کند پس به استایلی که قرار است در جلسه مصاحبه داشته باشید، از قبل فکر کنید.

بایدها و نبایدهای دکوراسیون، 12 نکته اساسی

بایدها و نبایدهای دکوراسیون، 12 نکته اساسی

برای طراحی دکوراسیون اصولی وجود دارد که تاجای امکان باید رعایت شوند، مانند ایجاد یک نقطه کانونی، در نظر گرفتن لایه‌های نور، تغییر مقیاس و چینش درست مبلمان. اما گاهی کمی باید جسور بود و اصول را نادیده گرفت.

همه چیز در مورد گل محمدی

همه چیز در مورد گل محمدی

گل محمدی در ایران معمولاً در مناطق مرتفع و خشک کشت می گردد (ارتفاعات بین 2 تا 3 هزار متر از سطح دریا) و استانهای اصفهان (کاشان)، کرمان، کرمانشاه، فارس و آذربایجان شرقی از تولیدکنندگان اصلی گل محمدی در کشور می باشند. تولید یک لیتر اسانس گل محمدی نیازمند استفاده از چهار تن گلبرگ است و به همین دلیل محصولی بسیار گرانبهاست.

دلایل سردی بدن

دلایل سردی بدن

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد فارغ از هر جنسیتی با آن دست و پنجه نرم می کنند سرد بودن دست و پا و بدن می باشد. اکثر افرادی که از این مشکل رنج می برند بیشتر از سایر افراد به سرما حساس می باشند و حتی در مواقعی هم که هوا گرم است احساس سرما می کنند. جالب است بدانید سردی بدن بیماری نسیت بلکه علامت و نشانه برخی از بیماری های نهفته در بدن انسان می باشد.

یک جعبه کادویی کوچک با طرح جغد کاغذی بسازید

یک جعبه کادویی کوچک با طرح جغد کاغذی بسازید

اگر برای هدیه دادن به یک جعبه کادویی کوچک و شیک نیاز دارید، با ما همراه باشید. در این پست به شما یاد می دهیم چطور یک جعبه به شکل جغد کاغذی بسازید. برای ساخت جغد کاغذی فقط باید یک مقوا، پرینتر و کمی صبر و دقت داشته باشید. ساخت جغد کاغذی با الگویی که در اختیارتان قرار می دهیم اصلا سخت نیست و هر کسی از عهده آن برمی آید.